Eaton EFDKA55K226D132LH
Cap Efdka 550Vdc 22Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKA55K226D132LH
Production
Herstellerseite
Preis und Lagerbestand
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.80
Introduction Date2025-01-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Eaton EFDKA55K226D132LH, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
FDKA Series 550 v 22 uf 10% LS=27.5mm Automotive DC-Link Met. Polypropylene
CAP FILM 22UF 10% 550VDC RAD
Film Capacitor
22UF 550V 10%