Eaton EFDKA1BJ126E154BH
Film Capacitor, Polypropylene, 1100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 12uF, Through Hole Mount
Production
Herstellerseite
Preis und Lagerbestand
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2023-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Eaton EFDKA1BJ126E154BH, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Cap Efdka 1100Vdc 12Uf J 4Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKA1BJ126E154BH