Eaton / Cutler Hammer XTSC032DCA
Dol Starter, 3 Pole, Iec, 25-32A Fla, 110VAC@50HZ, 120VAC@60HZ Coil, 1 No, 1 Nc Aux
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Eaton / Cutler Hammer XTSC032DCA herunter.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet330 SeitenVor 14 Jahren
Newark
Beschreibungen
Eaton XT IEC FVNR Manual Motor Controller, 1.6A, 45 mm Frame size, 48V 50 Hz coil,110V 50 Hz, 120V 60 Hz
Eaton Corporation Mmcfvnr 25-32A D-Mmp C-Cont 110/50 120/6
Non-Reversing Starters Non-Reversing 32A 120V D Frame EA
Motor Starter; Power Rating:22kW; No. of Phases:Three; Mounting Type:DIN Rail; Contact Rating:32 A; Control Voltage Max:120V; Frequency:50Hz; Supply Voltage:110V ;RoHS Compliant: Yes