E-Switch KC25A9.501NLS
Rotary Switch, Kc Series, DP5T, 1 Deck, 2P, Non-shorting, 350MA AC, 125V, Solde
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für E-Switch KC25A9.501NLS herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 15 Jahren
New Yorker Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-6.48%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
Fußabdruck
3DHerunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2011-04-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
ROTARY SWITCH, DP6T, 350 MA, 125V AC, PANEL MT., SOLDER, KC SERIES
Rotary Switches DP 6 POS SLDR MNT
C&K ComponentsR20507RR03Q
Switch Rotary DP5T 5 Flatted Shaft Solder Lug 5A 250VAC 125VDC 93.21VA
ROTARY SWITCH, DP4T, 350 MA, 125V AC, PANEL MT., SOLDER, KC SERIES
C&K ComponentsA20503RNZQK
Switch Rotary N.O./N.C. DP5T 5 Flatted Shaft Solder Lug 2.5A 125VAC 125VDC Automotive
C&K ComponentsA20505RNCQK
Switch Rotary N.O./N.C. DP5T 5 Flatted Shaft PC Pins 2.5A 125VAC 125VDC Automotive
Beschreibungen
Beschreibungen von E-Switch KC25A9.501NLS, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Rotary Switch, 5 Positions, DP5T, Circular, Solder Lug Terminal, Rotary Shaft Actuator, Panel Mount
ROTARY SWITCH, 2P, 5POS, 0.35A, 110V;
ESWCH KC25A9.501NLS Switches > Rotary
Rotary Switch, 2P, 5Pos, 0.35A, 110V; No. Of Switch Positions:5 Position; No. Of Poles:2 Pole; Angle Of Throw:30°; Contact Current Ac Max:350Ma; Contact Voltage Ac Max:110V; Product Range:Kc Series; Illumination:Non Illuminated Rohs Compliant: Yes |E-Switch KC25A9.501NLS