CUI Inc SMI6-15-V-P5
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 6W, Hybrid
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für CUI Inc SMI6-15-V-P5 herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 2 Jahren
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2023-10-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Triad MagneticsWSU150-1200
POWER SUPPLY, AC-DC,15V,1.2A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,18W, WSU150 SERIES
Triad MagneticsWSU150-0560
POWER SUPPLY, AC-DC,15V,0.56A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,8.4W, WSU150 SERIES
POWER SUPPLY, AC-DC,15V,0.8A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,12W, WSU150 SERIES
POWER SUPPLY, AC-DC,15V,1.2A,90-264V IN, DESKTOP, ADAPTER,18W, PSAA18U SERIES
Power Supply, AC-DC,15V,1A,90-264V In, Wall Plug, Adapter,15W, PSC15A Series | Phihong PSA15A-150P6
AC/DC 12W 15V, Level VI Wall Mount Adapter, Interchangeable Plug, clips not included
Beschreibungen
Beschreibungen von CUI Inc SMI6-15-V-P5, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Ac-Dc, 15 Vdc, 0.4 A, Sw, Multi-Blade, A/C/E/N/B |Cui SMI6-15-V-P5
Wall Mount AC Adapters 6W 15V 0.4A 2.1 plug w/blade kit Level VI
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 6W
Plug-In Adapter Single-OUT 15V 0.4A 6W