CUI Inc SDI18-15-U-P5
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 19.5W, Hybrid
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für CUI Inc SDI18-15-U-P5 herunter.
IHS
Datasheet6 SeitenVor 3 Jahren
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2023-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
Verwandte Teile
Triad MagneticsWSU150-1600
POWER SUPPLY, AC-DC,15V,1.6A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,24W, WSU150 SERIES
Triad MagneticsWSU150-0560
POWER SUPPLY, AC-DC,15V,0.56A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,8.4W, WSU150 SERIES
POWER SUPPLY, AC-DC,15V,1.2A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,18W, WSU150 SERIES
POWER SUPPLY, AC-DC,15V,1.2A,90-264V IN, DESKTOP, ADAPTER,18W, PSAA18U SERIES
Power Supply, AC-DC,15V,1A,90-264V In, Wall Plug, Adapter,15W, PSC15A Series | Phihong PSA15A-150P6
Power Supply; AC-DC; 15V@1A; 90-264V In; Wall Plug; Changeable Plug; PSC15R Series
Beschreibungen
Beschreibungen von CUI Inc SDI18-15-U-P5, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Ac-Dc, 15 Vdc, 1.3 A, Sw, C14 Desk-Top, P5 Center |Cui SDI18-15-U-P5
Desktop AC Adapters 19.5W 15V 1.3A C14 2.1 cent + Level VI
Plug-In Adapter Single-OUT 15V 1.3A 19.5W