CUI Inc SDI18-12-U-P5
SDI18-U Series 19.2 W 12 V Single Output Desktop Level VI 3 Prong AC/DC Adapter
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für CUI Inc SDI18-12-U-P5 herunter.
IHS
Datasheet6 SeitenVor 3 Jahren
Electro Sonic
Sager Electronics
Master Electronics
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-1.58%
Verwandte Teile
Triad MagneticsWSU120-1500
POWER SUPPLY, AC-DC,12V,1.5A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,18W, WSU120 SERIES
30 W, Single Output, 12 VDC@2.5 A Datacom/Industrial Desktop AC-DC Power Supply
AC/DC 15W 12V Level VI Wall Mount Adapter, Clips with Barrel Output (clips sold separately)
AC/DC 12W 12V, Level VI Wall Mount Adapter, Interchangeable Plug, clips not included
Triad MagneticsWSU120-0700-R
POWER SUPPLY, AC-DC,12V,0.7A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,8.4W, WSU120 SERIES
Triad MagneticsWSU120-1000-R
POWER SUPPLY, AC-DC,12V,1A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,12W, WSU120 SERIES
Beschreibungen
Beschreibungen von CUI Inc SDI18-12-U-P5, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 19.2W, Hybrid
Ac-Dc, 12 Vdc, 1.6 A, Sw, C14 Desk-Top, P5 Center |Cui SDI18-12-U-P5
Plug-In Adapter Single-OUT 12V 1.6A 19.2W
Desktop AC Adapters 19.2W 12V 1.6A C14 2.1 cent + Level VI