CTS Components MXO45T-3C-12M0000
TH Crystal Oscillator 12MHz 5V 50pF 4-Pin Metal DIP Tray
NRND
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für CTS Components MXO45T-3C-12M0000 herunter.
_legacy Avnet
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-100%
Lieferkette
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
CTS ComponentsMXO45-3C-12M0000
CTS ComponentsMXO45HS-3C-12M0000
Oscillator XO 12MHz ±50ppm 50pF (Stability) HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Tray
CTS ComponentsCB3-3C-12M0000
CB3 Series 12 MHz 7 x 5 mm 5 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
ECS InternationalECS-2200B-120
Oscillator XO 12MHz ±50ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-3951M-120-BN-TR
Oscillator XO 12MHz ±50ppm 30pF HCMOS 60% 5V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-2200B-110.5
Crystal Clock Oscillator 11.05MHz 8-Pin DIP
Beschreibungen
MXO45T Series 12 MHz 20.8 x 13.2 mm 5 V ±50 ppm Metal Clock Oscillator - DIP-14
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 12MHz Nom
XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS TTL