CTS Components 752123330GPTR13
Res Thick Film NET 33 Ohm 2% 1.7W ±200ppm/C ISOL 12-Pin Single Row SMD T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für CTS Components 752123330GPTR13 herunter.
IHS
Datasheet8 SeitenVor 5 Jahren
Electro Sonic
Lieferkette
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2006-07-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1.28W ±250ppm/C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive Tube
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1.6W ±250ppm/C ISOL 20-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive Tube
CTS Components744C083330JP
Res Thick Film Array 33 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 2012(4 X 1206) Concave SMD T/R
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 1.28W, 33ohm, 50V, 250ppm/Cel, Surface Mount, 2244
PanasonicEXB-N8V330JX
Res Thick Film Array 33 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-U28330JX
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 33Ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200Ppm/Cel,
Beschreibungen
Beschreibungen von CTS Components 752123330GPTR13, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.24W, 33ohm, 25V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0867
RES ARRAY 6 RES 33 OHM 12SRT