Cosel EAC-20-472
Power Line Filter EMI/EMC 60Hz 20A 250VAC/250VDC Terminal Block Chassis Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Cosel EAC-20-472 herunter.
Sager Power Systems
RS (Formerly Allied Electronics)
Component Distributors Inc.
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Beschreibungen
Beschreibungen von Cosel EAC-20-472, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Small,common mode noise filters in 150kHz to 1MHz (1-Stage filter)
POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 20A, 250V ROHS COMPLIANT: YES
Single Phase EMI Filter, 250V, 60HzHz
Power supply noise filter 250VAC 20A
RS APAC
NOISE FILTER 20A SINGLE PHASE EAC SERIES