Cosel EAC-03-472
Power Line Filter EMI/EMC 60Hz 3A 250VAC/250VDC Terminal Block Chassis Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Cosel EAC-03-472 herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 4 Jahren
Sager Power Systems
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-9.26%
Lieferkette
Introduction Date2011-06-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Cosel EAC-03-472, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Small,common mode noise filters in 150kHz to 1MHz (1-Stage filter)
POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 3A, 250V ROHS COMPLIANT: YES
Noise filter;3A,single phase, EAC series
Single Phase EMI Filter, 250V, 60HzHz
Power supply noise filter 250VAC 3A
RS APAC
Noise filter 250V/10A; 1f; C=4700pF
250 V 60 HZ SINGLE PHASE EMI FILTER