Cornell Dubilier AVE108M10G24T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVE 10V 1000muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Cornell Dubilier AVE108M10G24T-F herunter.
IHS
Datasheet6 SeitenVor 4 Jahren
Sager Electronics
Electro Sonic
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2008-04-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-03-22
Verwandte Teile
Cornell DubilierAVS108M10G24T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVS 10V 1000muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
United Chemi-ConEMVA100ADA102MJA0G
MVA Series 1000 uF 10 V 20 % SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCL 10V 1000muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
United Chemi-ConEMVE100ADA102MJA0G
Cap Aluminum Lytic 1000uF 10V 20% (10 X 10mm) SMD 410mA 2000h 105C Automotive T/R
PanasonicEEE-1AA102P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 10V 1000muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
KYOCERA AVXUUR1A102MNL1GS
UR Series 1000 uF 10 V 85°C Ø10 x 10.5mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
Beschreibungen
Capacitor; Aluminum Electrolytic; Cap 1000 uF; Tol 20%; Vol-Rtg 10 VDC; SMT
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 1000uF 10V 85C
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Surface Mount, 4141
Aluminum Electrolytic Capacitor 1000Uf, 10V, 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:1000Μf; Voltage(Dc):10V; Esr:0.4Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Length:- Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier AVE108M10G24T-F