Cornell Dubilier 381LX470M450H022
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 381LX 450V 47muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Cornell Dubilier 381LX470M450H022 herunter.
Farnell
Datasheet13 SeitenVor 23 Jahren
Datasheet13 SeitenVor 12 Jahren
Sager Electronics
Master Electronics
Electro Sonic
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-9.25%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Cornell DubilierSLP470M400A1P3
Cap Aluminum Lytic 47uF 400V 20% (22 X 25mm) Snap-In 10mm 7.058 Ohm 420mA 3000h 105C
United Chemi-ConEKMS501VSN470MP25S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 500V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGR 450V 47muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR MXC 450V 47muF ±20% 0.787Dia 20.00mm
PanasonicECOS2GA470BA
Cap Aluminum 47uF 400V 20% (22 X 25mm) Snap-In 10mm 2.822 Ohm 430mA 3000h 105°C Bulk
PanasonicECOS2WP470BA
Cap Aluminum 47uF 450V 20% (22 X 25mm) Snap-In 10mm 4.233 Ohm 590mA 3000h 85°C Bulk
Beschreibungen
Cap Aluminum Lytic 47uF 450V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 5.644 Ohm 400mA 105C
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 47uF 450V 20%
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF, Through Hole Mount
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 47UF, 450V; Capacitance:47µF; Voltage Rating:450V; Product Range:381LX Series; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Quick Connect, Snap-In; Lifetime @ Temperature:5000 hours @ 105°C
Aluminum Electrolytic Capacitor, 47Uf, 450V; Rango De Producto:Serie 381Lx; Capacidad:47Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:450V; Diámetro:22Mm; Resistencia Esr:2.8Ohm; Altura:30Mm; Espaciado De Cable:10Mm |Cornell Dubilier 381LX470M450H022