Cornell Dubilier 381LX181M250J012
Cap Aluminum Lytic 180uF 250V 20% (25 X 25mm) Snap-In 10mm 1.105 Ohm 900mA 105C
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Cornell Dubilier 381LX181M250J012 herunter.
IHS
Datasheet13 SeitenVor 23 Jahren
Electro Sonic
Master Electronics
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
Introduction Date2001-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Verwandte Teile
Cornell DubilierSLP181M250A1P3
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, CAP 180UF, TOL20%, SNAP IN, 250V, 22X25
United Chemi-ConEKMS3B1VSN181MP25S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 315V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF
Cornell DubilierSLP181M250C1P3
Capacitor; Aluminum Electrolytic; Cap 180uF; Tol20%; Snap In; Vol-Rtg 250V; 25X25
NichiconLGU2F181MELY
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 315V 180muF ±20% 0.787Dia 20.00mm
KYOCERA AVXLGU2P181MELY
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 220V 180muF ±20% 0.787Dia 20.00mm
NichiconLGU2F181MELA
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 315V 180muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
Beschreibungen
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180uF 125Vac AC C0G .1pF TOL
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 250V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF, Through Hole Mount
Capacitor,180uF,250VDC,20-% Tol,20+% Tol ;RoHS Compliant: Yes
SNAPMOUNTS ALUMINUM ELECTROLYTIC SNAP IN
180¦ÌF ¡À20% 10mm 3000h 1.3A , 25mm