Cornell Dubilier 381LX102M200K452
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 381LX 200V 1000muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Cornell Dubilier 381LX102M200K452 herunter.
Master Electronics
Datasheet11 SeitenVor 3 Jahren
3-Monats-Trend:
-17.77%
Introduction Date2001-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
PanasonicECOS2EB102EA
Cap Aluminum 1000uF 250V 20% (35 X 40mm) Solder Pin 10mm 0.199 Ohm 2200mA 3000h 105°C Bulk
PanasonicECO-S2DB102CA
Cap Aluminum 1000uF 200V 20% (25 X 50mm) Snap-In 10mm 0.216 Ohm 2200mA 3000h 105°C Bulk
Cornell DubilierSLP102M250H7P3
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 250V 20% 105C
Cornell DubilierSLP102M180C4P3
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 180V 20% 105C
PanasonicECO-S2DA102EA
Cap Aluminum 1000uF 200V 20% (35 X 35mm) Snap-In 10mm 0.199 Ohm 2200mA 3000h 105°C Bulk
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR MXG 250V 1000muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
Beschreibungen
Cap Aluminum Lytic 1000uF 200V 20% (30 X 45mm) Snap-In 10mm 0.216 Ohm 2200mA 3000h 105C
Capacitors, Aluminum Electrolytic, Snap In SNAP-IN 1000uF 200V | Cornell-Dubilier 381LX102M200K452
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 200V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Through Hole Mount
Aluminum Electrolytic Capacitor 1000Uf 200V 20%, Snap-In; Capacitance:1000Μf; Voltage(Dc):200V; Voltage(Ac):-; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Snap-In; Lifetime @ Temperature:5000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier 381LX102M200K452