Switchcraft / Conxall W8882-10SG-522
Conn Circular SKT 10 POS Solder Cup ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port Bag
Datenblätter und Dokumente
Sager Electronics
Datasheet1 SeiteVor 10 Jahren
Beschreibungen
Standard Circular Connector Cbl-Cbl 10P F Sckt Sldr Cont 6.3mm Cbl
Mini-Con-X Cable Assembly, 3 Position Right Angle, Female to Female, 5 Meter
Mini-Con-X Panel Mount Insta-Click Positive Lock 10 Socket - Solder Contacts
Conxall MI WR INLINE 10#22 SKT LNG SDR Part Number W8882-10SG-522
MINI-CON-X CABLE-TO-CABLE 10- MINI-CON-X
MINI-CON CABLE-CABLE #20 SOLDE
Circular Conn, Plug, 10Pos, Cable; Product Range:Mini-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Straight Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Solder Socket; Coupling Style:Bayonet; Contact Material:Copper Alloy Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W8882-10SG-522