Switchcraft / Conxall W8882-10PG-528
Conn Circular SKT 10 POS Solder Cup ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port Bag
Datenblätter und Dokumente
Farnell
Datasheet1 SeiteVor 10 Jahren
Verwandte Teile
Amphenol IndustrialPT06A-12-10S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 10 POS Solder ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT06E-12-10P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 10 POS Solder ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT06A-12-10P
MIL Series Connector, 10 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Plug
Amphenol IndustrialPT06A-12-10P(SR)
Amphenol IndustrialPT06A-12-10PW(SR)
Amphenol IndustrialPT06P-12-10P
Beschreibungen
Standard Circular Connector Cbl-Cbl 10P M Sldr C ont 7.2mm Max Cbl
Mini-Con-X Panel Mount Insta-Click Positive Lock 10 Pin - Solder Contacts
EN3 Cable Assembly, 6 Position Right Angle, Female to Female, 10 Meter
Conxall MI WR INLINE 10#22 PIN LNG SDR Part Number W8882-10PG-528
Bayonet Lock,Male Pins,Plug 10pin Thermoplastic 3A , 50.7mm
MINI-CON-X CABLE-TO-CABLE 10- MINI-CON-X
CONN RCPT MALE 10P GOLD SLDR CUP
MINI-CON CABLE-CABLE #20 SOLDE
Circular Conn, Plug, 10Pos, Cable; Product Range:Mini-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Straight Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Coupling Style:Bayonet; Contact Material:Copper Alloy Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W8882-10PG-528