Switchcraft / Conxall W8880-10SG-528
Conn Circular SKT 10 POS Crimp ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port Bulk
Beschreibungen
Standard Circular Connector Cbl-Cbl 10P F Sckt Crmp Ct 7.2mm Mx Cbl
Mini-Con-X Panel Mount Insta-Click Positive Lock 10 Socket - Crimp Contacts
EN3 Cable Assembly, 3 Position Straight, Male to Strip and Tin, 1 Meter
Conxall MI WR INLINE 10#22 SKT CRIMP Part Number W8880-10SG-528
Standard Circular Connector 50.7mm
MINI-CON-X CABLE-TO-CABLE 10- MINI-CON-X
MINI-CON CABLE-CABLE #20 CRIMP
Circular Conn, Plug, 10Pos, Cable; Product Range:Mini-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Straight Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Crimp Socket; Coupling Style:Bayonet; Contact Material:Copper Alloy Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W8880-10SG-528