Switchcraft / Conxall W4292-12PG-300
Standard Circular Connector MU WR PNL 12 #20 PIN PCT-LONG
Beschreibungen
Multi-Con-X UV Plastic Pnl Mnt 12 Pin - .35 PC Tail Contacts Sealed"
MULTI-CON-X PANEL 12-PIN 20 MULTI-CON-X
CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
Circular Connector, 12Pos, Rcpt, Pcb; Product Range:Multi-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Panel Mount Receptacle; No. Of Contacts:12Contacts; Circular Contact Type:Pcb Pin; Coupling Style:Threaded; Contact Material:- Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W4292-12PG-300