Switchcraft / Conxall W4282-12SG-300
Conn Circular SKT 12 POS Solder Cup ST Panel Mount 12 Terminal 1 Port Bulk
Datasheet1 SeiteVor 6 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-24.82%
Beschreibungen
Conxall MU WR PNL 12 #20 SKT SDR Part Number W4282-12SG-300
Bayonet Lock,Female Sockets,Receptacle 12pin Thermoplastic , 21.7mm
Multi-Con-X UV Plastic Pnl Mnt 12 Socket - Solder Contacts Sealed
12P SKT PANEL MT CONN SLDRMULTI-CONX
CONN RCPT FMALE 12P SOLDER CUP
Circular Connector, 12Pos, Rcpt, Solder; Product Range:Multi-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Panel Mount Receptacle; No. Of Contacts:12Contacts; Circular Contact Type:Solder Socket; Coupling Style:Threaded Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W4282-12SG-300