Switchcraft / Conxall W4282-10SG-300
Conn Circular SKT 10 POS Solder Cup ST Panel Mount 10 Terminal 1 Port Bulk
Datasheet1 SeiteVor 6 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Beschreibungen
Conxall MU WR PNL 10#20 SKT SOLDER Part Number W4282-10SG-300
Bayonet Lock,Female Sockets,Receptacle 10pin Thermoplastic , 21.7mm
Multi-Con-X UV Plastic Pnl Mnt 10 Socket - Solder Contacts Sealed
10P SKT PANEL MT CONN SLDRMULTI-CONX
CONN RCPT FMALE 10P SOLDER CUP
Circular Connector, 10Pos, Rcpt, Solder; Product Range:Multi-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Panel Mount Receptacle; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Solder Socket; Coupling Style:Threaded Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W4282-10SG-300