Switchcraft / Conxall W3282-11PG-3DC
Multi-Con-X UV Plastic Str Cbl 11 Pin - Solder Contacts Daisy Chain Grmt .12/.17/.24
Beschreibungen
Conxall MU WR CBL 11#20 PIN SOLDER Part Number W3282-11PG-3DC
MULTI-CON-X CABLE END 11-PIN MULTI-CON-X
CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP
Circular Connector, 11Pos, Plug, Solder; Product Range:Multi-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. Of Contacts:11Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Coupling Style:Threaded; Contact Material:- Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W3282-11PG-3DC