Switchcraft / Conxall W3280-10SG-535
Conn Circular SKT 10 POS Crimp ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port Bulk
Datasheet1 SeiteVor 6 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Beschreibungen
Standard Circular Connector MU WR CBL 10#20 SKT CMP W/STRP
Multi-Con-X UV Plastic Str Cbl 10 Socket - Crimp Contacts Cable OD .35 - .40
Conxall MU WR CBL 10#20 SKT CRP 535 Part Number W3280-10SG-535
Bayonet Lock,Female Sockets,Plug 10pin Thermoplastic , 44.8mm
10P SKT CBL END CIRC CONN CRMPMULTI-CONX
CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Circular Connector, 10Pos, Plug, Crimp; Product Range:Multi-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Crimp Socket; Coupling Style:Threaded; Contact Material:- Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W3280-10SG-535