Switchcraft / Conxall 23280-31PG-350
Conn Circular Pin 31 POS Crimp ST Cable Mount 31 Terminal Single Port
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet36 SeitenVor 20 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-42.42%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
3DHerunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2005-03-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Amphenol AerospaceMS3476L18-32P L/C
MIL Series Connector, 32 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Plug
MIL Series Connector, 26 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Plug
Amphenol AerospaceMS27473T12F35S-LC
Conn Subminiature Cylindrical SKT 22 POS Crimp ST Cable Mount 22 Terminal 1 Port
Conn Circular PIN 23 POS Crimp ST Cable Mount 23 Terminal 1 Port
Conn Circular SKT 23 POS Crimp ST Cable Mount 23 Terminal 1 Port
Plastic in line receptacle, with cable gland backshell, for 23 male contacts, IP68/69K
Beschreibungen
Mega-Con-X Cable End, 31-Pin #20, Male, Crimp, Black |Switchcraft/conxall 23280-31PG-350
Standard Circular Connector MEGA-CON CBL END #20 CRIMP
Mega-Con-X Straight Cable Plug 31 Pin - Crimp Contacts
CXA23280-31PG-350CABLE END,#20 CRIMP
CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP