Coilcraft MSS1038T-333MLC
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4039
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Coilcraft MSS1038T-333MLC herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 4 Jahren
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+65.59%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2010-07-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 2.2A 93mOhm DCR Blister T/R
Ind Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 2.2A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 1.6A 0.115Ohm DCR T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 16Q-Factor Ferrite 3.15A 0.072Ohm DCR T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Coilcraft MSS1038T-333MLC, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power inductor, shielded, 10/20/30% tol, SMT, RoHS
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND fixed air core inductor 125C 13MHz 93mOhm 33muH
Surface Mount Power Inductor, AEC-Q200 MSS1038T Series, 33 H, 20%, Shielded, 0.093 ohm, 2.3 A RoHS Compliant: Yes