Coilcraft 1812CS-103XJLC
General Purpose Inductor, 10uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1812
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Coilcraft 1812CS-103XJLC herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 3 Jahren
Coilcraft Direct
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-73.79%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Ind Chip Molded Wirewound 10uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 140mA 1210 T/R
General Purpose Inductor, 10uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 10uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 150mA 2.1Ohm DCR 1210 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 10uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 150mA 2.1Ohm DCR 1210 Automotive T/R
General Purpose Inductor, 10uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
General Purpose Inductor, 10uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Beschreibungen
Beschreibungen von Coilcraft 1812CS-103XJLC, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Inductors 1812CS AEC-Q200 10 uH 5 % 0.19 A
7.9MHz 70MHz 190mA 36 10¦ÌH 7.7¦¸ ¡À5% 1812 4.95mm*3.81mm*3.81mm
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS