Coilcraft 1008LS-103XKLC
General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1111
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
DistributorSKUMinPkg
Win SourceWS-1008LS-103XKLC409285
7h
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Coilcraft 1008LS-103XKLC herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 20 Jahren
Lieferkette
Country of OriginIndonesia, Mainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-12-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Coilcraft 1008LS-103XKLC, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 10uH 10% 7.9MHz 37Q-Factor Ceramic/Ferrite 0.3A 2.95Ohm DCR 1008 Automotive T/R
OBSOLETE 10% tolerance no longer offered. Change 'K' to 'J' for 5% tolerance.