Coilcraft 0402HP-22NXJRW
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Coilcraft 0402HP-22NXJRW herunter.
Newark
Datasheet2 SeitenVor 4 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 13 Jahren
Coilcraft Direct
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+33.22%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Coilcraft 0402HP-22NXJRW, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Inductor, RF, 22nH, 5%, 800mA, 160mOhm, 0402, SMD
Surface Mount High Frequency Inductor, 0402HP Series, 22 nH, 5%, 0402 [1005 Metric], 3.3 GHz RoHS Compliant: Yes
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS, halogen-free R
INDUCTOR, 22NH, 5%, 3.3GHZ, RF, SMD; Inductance: 22nH; Product Range: 0402HP Series; DC Current Rating: 800mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.16ohm; Inductance Tolerance: ± 5%; Self Resonant Frequency Min: 3.3GHz; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); Inductor Case Style: 0402 [1005 Metric]