CML Innovative Technologies 19TR0A24
CML 19TR0A24 LED Indicator Lamp 8mm Tri-Colour Red, Green, Yellow 24V DC
TME
Datasheet1 SeiteVor 2 Jahren
3-Monats-Trend:
-59.18%
Verwandte Teile
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 2-Pin Bag
CML 2191QU5-24V PMI RND .31" LED 24V Tab Green Part of the VCC Family of Products
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 60mcd 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 110mcd 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 90mcd 2-Pin
Beschreibungen
LED INDICATOR, 24V TRICOLOUR; LED Colour: Red, Yellow, Green; Mounting Hole Dia: 8mm; Forward Current / Colour: R 20mA, Y 40mA, G 20mA; Operating Voltage / Colour: R 24V, Y 24V, G 24V; Luminous Intensity / Colour: R 10mcd, Y