Central Technologies CTDT1608CF-103
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH/5uH 20% 100KHz 0.7A 0.1Ohm DCR T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Central Technologies CTDT1608CF-103 herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 16 Jahren
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-02-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, SMD, 2618
FIXED IND 10UH 700MA 100 MOHM
10UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR