Cal-Chip Electronics FBH160808T-601Y-S
0603 Ferrite Bead High Current 600R 25%
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-12-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Beschreibungen
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 1A, 2 Pin(s)