Cal-Chip Electronics FB453215T-121Y-S-1
Ferrite Bead 120 Ohm 1812 1LN
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet11 SeitenVor 2 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Beschreibungen
FERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN
FBEAD 1812 120 OHM .40DC 800MA