Cal-Chip Electronics FB201209T-750Y-S
Ferrite Bead 70 Ohm 0805 1LN
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
FERRITE BEAD 70 OHM 0805 1LN
FBEAD 0805 75 OHM .2DC 300MA