Cal-Chip Electronics FB201209T-320Y-S
Ferrite Bead 32 Ohm 0805 1LN
3-Monats-Trend:
+0.00%
Introduction Date2002-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
FERRITE BEAD 32 OHM 0805 1LN
0805 FERRITE BEAD 32R 25%
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.5A, 2 Pin(s)