Cal-Chip Electronics FB201209T-300Y-S-1
Ferrite Bead 30 Ohm 0805 1LN
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet11 SeitenVor 2 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-0.25%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
FBEAD 0805 30 OHM .05DC 800MA