Cal-Chip Electronics FB201209T-202Y-S
Ferrite Bead 2 Kohm 0805 1LN
3-Monats-Trend:
-3.89%
Introduction Date2017-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
FERRITE BEAD 2 KOHM 0805 1LN
FBEAD 0805 2K OHM .50DC 500MA