Cal-Chip Electronics FB201209T-121Y-S-1
Ferrite Bead 120 Ohm 0805 1LN
3-Monats-Trend:
-1.66%
Introduction Date2022-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
FBEAD 0805 120 OHM .15DC 800MA