Cal-Chip Electronics FB201209T-102Y-S-1
Ferrite Bead 1 Kohm 0805 1LN
3-Monats-Trend:
-11.48%
Introduction Date2022-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
FBEAD 0805 1K OHM .35DC 500MA