Cal-Chip Electronics FB160808T-301Y-S-1
0603 Ferrite Bead 300 Ohm
3-Monats-Trend:
+0.00%
Introduction Date2022-09-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
0603 Ferrite Bead 300 Ohm
FBEAD 0603 300 OHM .35DC 450MA