Bulgin MC25MORRG
Capacitive Illuminated MC Red Panel Mount Front Pushbutton Switch 10mA DC 12V -25C~55C
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bulgin MC25MORRG herunter.
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Bulgin MC25MORRG, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Switch Push Button OFF (ON) DPDT Flush Round Button 0.01A 12VDC Momentary Contact Panel Mount Wire Lead Bulk
CAPACITIVE SWITCH, 25 MM, ALUMINUM, RED ANODISED, RED & GREEN LED, 12 VDC
Capacitive switch, 25 mm, Normally Open
RS APAC
SW CAPACITIVE SPST-NO 10MA 12V
CAP SWT 25MM NO ALU R-ANON R/G
Capacitive Sw, Dpdt, 0.01A, 12V, Grn/red; Contact Configuration:spst-No; Actuator / Cap Colour:red; Product Range:mc Series; Switch Operation:off-(On); Illumination Colour:green, Red; Switch Terminals:wire Leaded; Contact Current Rohs Compliant: Yes