Bulgin MC25MOBGR
Switch Push Button OFF (ON) DPDT Flush Round Button 0.01A 12VDC Momentary Contact Panel Mount Wire Lead Bulk
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bulgin MC25MOBGR herunter.
3-Monats-Trend:
+258%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2024-12-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Bulgin MC25MOBGR, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
CAPACITIVE SWITCH, 25 MM, ALUMINUM, BLACK ANODISED, GREEN & RED LED, 12 VD
Illuminated Capacitive Switch 10 mA 12 VDC 1NO IK10/IP68/IP69K
Capacitive switch 25 mm Normally Open Aluminiu
SW CAPACITIVE SPST-NO 10MA 12V
CAP SWT 25MM NO ALU B-ANON G/R
Capacitive Sw, Dpdt, 0.01A, 12V, Grn/red; Contact Configuration:spst-No; Actuator / Cap Colour:black; Product Range:mc Series; Switch Operation:off-(On); Illumination Colour:green, Red; Switch Terminals:wire Leaded; Contact Current Rohs Compliant: Yes