Bulgin MC25MCBRG
Capacitive Illuminated MC Black Panel Mount Front Pushbutton Switch 10mA DC 12V -25C~55C
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bulgin MC25MCBRG herunter.
Master Electronics
Datasheet6 SeitenVor 10 Jahren
Electro Sonic
TME
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-4.76%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Bulgin MC25MCBRG, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Switch Push Button ON (OFF) DPDT Flush Round Button 0.01A 12VDC Momentary Contact Panel Mount Wire Lead Bulk
CAPACITIVE SWITCH, 25 MM, ALUMINUM, BLACK ANODISED, RED & GREEN LED, 12 VD
Capacitive switch 25 mm Normally Closed Alumin
SW CAPACITIVE SPST-NC 10MA 12V
CAP SWT 25MM NC ALU B-ANON R/G
Capacitive Sw, Dpdt, 0.01A, 12V, Grn/red; Contact Configuration:spst-Nc; Actuator / Cap Colour:black; Product Range:mc Series; Switch Operation:on-(Off); Illumination Colour:green, Red; Switch Terminals:wire Leaded; Contact Current Rohs Compliant: Yes