Bulgin MC19MORRG
Switch Push Button OFF (ON) DPDT Flush Round Button 0.5A 24VDC Momentary Panel Mount Wire Lead Bulk
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bulgin MC19MORRG herunter.
3-Monats-Trend:
+219%
Beschreibungen
Beschreibungen von Bulgin MC19MORRG, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
CAPACITIVE SWITCH, 19 MM, ALUMINUM, RED ANODISED, RED & GREEN LED, 12 VDC
Capacitive switch 19 mm Normally Open Aluminiu
SW CAPACITIVE SPST-NO 10MA 12V
CAP SWT 19MM NO ALU R-ANON R/G
Capacitive Sw, Dpdt, 0.01A, 12V, Grn/red; Contact Configuration:spst-No; Actuator / Cap Colour:red; Product Range:mc Series; Switch Operation:off-(On); Illumination Colour:green, Red; Switch Terminals:wire Leaded; Contact Current Rohs Compliant: Yes