Bulgin MC19MOBRG
Switch Push Button OFF (ON) DPDT Flush Round Button 0.01A 12VDC Momentary Contact Panel Mount Wire Lead Bulk
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bulgin MC19MOBRG herunter.
3-Monats-Trend:
+81.82%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2024-12-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Bulgin MC19MOBRG, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
CAPACITIVE SWITCH, 19 MM, ALUMINUM, BLACK ANODISED, RED & GREEN LED, 12 VD
Illuminated Capacitive Switch 10 mA 12 VDC 1NO IK10/IP68/IP69K
Capacitive switch 19 mm Normally Open Aluminiu
SW CAPACITIVE SPST-NO 10MA 12V
CAP SWT 19MM NO ALU B-ANON R/G
Capacitive Sw, Dpdt, 0.01A, 12V, Grn/red; Contact Configuration:spst-No; Actuator / Cap Colour:black; Product Range:mc Series; Switch Operation:off-(On); Illumination Colour:green, Red; Switch Terminals:wire Leaded; Contact Current Rohs Compliant: Yes