Bourns ZV17K0805121NIR1
VARISTOR, MLV, 44V, 0805; Available until stocks are exhausted Alternative available
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns ZV17K0805121NIR1 herunter.
3-Monats-Trend:
-2.27%
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns ZV17K0805121NIR1, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
44V 0.005W 0.4J 315pF@1kHz 22V 17V 27V 120A 0805 Varistors ROHS
ZV SMD MLV SERIES, 17V, 0805, 120A, 125C OPERATING TEMPERATURE
27V 120A 22V 17V 400mJ 0805 2mm*1.25mm*1.25mm
Varistors ZV SMD 17V 10% 0805 NI Sn
RS APAC
Varistor 17V 10% 2-Pin 0805 T/R
Varistor, Mlv, 44V, 0805; Voltage Rating Vac:17V; Voltage Rating Vdc:22V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:44V; Varistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:120A; Operating Temperature Min:-55°Crohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV17K0805121NIR1