Bourns ZV17K0603300NIR1
TVS Varistor, 17 VAC, 22 VDC, ZV, 44 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns ZV17K0603300NIR1 herunter.
3-Monats-Trend:
+1.92%
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns ZV17K0603300NIR1, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
27V 30A 1 24.3V 297V 22V 17V 300mJ 185pF@1kHz 0603 1.6mm*800¦Ìm*800¦Ìm
ZV SMD MLV SERIES, 17V, 0603, 30A, 125C OPERATING TEMPERATURE
44V 22V 17V 27V 0603 Varistors ROHS
Varistors ZV SMD 17V 10% 0603 NI Sn
Varistor 17V 10% 2-Pin 0603 T/R
Avnet Japan
Varistor, Mlv, 44V, 0603; Voltage Rating Vac:17V; Voltage Rating Vdc:22V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:44V; Varistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:30A; Operating Temperature Min:-55°C Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV17K0603300NIR1