Bourns ZV14K0805121NIR1
TVS Varistor, 14 VAC, 18 VDC, ZV, 38 V, 0805 [2012 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns ZV14K0805121NIR1 herunter.
IHS
Datasheet23 SeitenVor 4 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-6.87%
Lieferkette
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2022-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns ZV14K0805121NIR1, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
ZV SMD MLV SERIES, 14V, 0805, 120A, 125C OPERATING TEMPERATURE
38V 5mW 355pF@1kHz 0.4J 18V 14V 22V 120A 0805 Varistors ROHS
Varistors ZV SMD 14V 10% 0805 NI Sn
RS APAC
Varistor 14V 10% 2-Pin 0805 T/R
Avnet Japan
Varistor, Mlv, 38V, 0805; Voltage Rating Vac:14V; Voltage Rating Vdc:18V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:38V; Varistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:120A; Operating Temperature Min:-55°Crohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV14K0805121NIR1