Bourns SRU6025A-3R3Y
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 8Q-Factor Ferrite 3.2A 0.027Ohm DCR Automotive T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns SRU6025A-3R3Y herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 6 Jahren
Newark
Master Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
TAIYO YUDENNRS5040T3R3NMGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.3A 0.0351Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 9.8Q-Factor Ferrite 3.5A 0.02Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNRS5040T3R3NMGJV
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.3A 0.0351Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.4A 27.95mOhm DCR 2424 Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.3A 31.2mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.5A 0.0247Ohm DCR Automotive T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns SRU6025A-3R3Y, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 3.3uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2624
Ind6.2X6.5X2.5Mm,3.3Uh30%3.2A, shdsmd /Tape & Reel - 7" Reel |Bourns, Inc. SRU6025A-3R3Y
FIXED IND 3.3UH 3.2A 27 MOHM SMD
100KHz 50MHz 2A 3.2A 8@7.96MHz 3.3¦ÌH 27m¦¸ ¡À30% , 6.5mm*6.2mm*2.8mm
INDUCTOR, 3.3UH, 2A, 30%, POWER
3.3uH ±30% 2A SMD-4P,6.5x6.2mm Power Inductors ROHS
INDUCTOR, 3.3UH, 2A, 30%, POWER; Inductance: 3.3µH; RMS Current (Irms): 3.2A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 2A; Product Range: SRU6025A Series; Power Inductor Case: 6.5mm x 6.2mm x 2.5mm; DC Resis