Bourns SRU1028A-6R8Y
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 3.5A 33mOhm DCR Automotive T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns SRU1028A-6R8Y herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 6 Jahren
Newark
Master Electronics
Introduction Date2013-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 3.9A 0.033Ohm DCR T/R