Bourns SRR1205-151KL
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 10% 1KHz 10Q-Factor Ferrite 0.8A 0.58Ohm DCR T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns SRR1205-151KL herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 7 Jahren
Electro Sonic
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-78.71%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Ultra Librarian
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 10% 1KHz 13Q-Factor Ferrite 0.9A 0.32Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 1KHz Ferrite 900mA 640mOhm DCR Automotive T/R
Ind 150.00 Uh 1.000 A 510.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-09-151K
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.58A 0.68Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 1KHz Ferrite 1A 0.34Ohm DCR AXL Bag
General Purpose Inductor, 150uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns SRR1205-151KL, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 150uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5050
1KHz 4MHz 1.5A 800mA 10@796kHz 150¦ÌH 580m¦¸ ¡À10% SMD,12.7X12.7MM , 12.7mm*12.7mm*5.5mm
Ind12.7X12.7X5.5Mm,150Uh10%0.8A, shdsmd Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR1205-151KL
FIXED IND 150UH 800MA 580MOHM SM
IND PWR SHIELDED W/W 150UH 10% 1KHZ 10Q SMD
SRR1205 Nonstandard 0.500Lx0.500W 12.70mmx12.70mm 150muH